Ostatní služby

Kromě správy vašich technologií a souvisejícího poradenství vám nabízíme i celou řadu doplňkových služeb.

Odborná školení ve spolupráci
s předními specialisty

Zajišťujeme individuální odborná školení ve spolupráci s předními specialisty nebo školíme sami v oblasti efektivního používání softwarů – od OS X (Macy) a iOS (iPhony a iPady) až po aplikace Adobe a jiné speciální softwary, např. pro střih videa či úpravu fotografií.

Podpora produkčních zařízení

Klientům z oblasti polygrafie nabízíme poradenství a podporu v problematice rozsáhlejších tiskových řešení. Ať už se jedná o tisk rotační, offsetový či jiný, s našimi znalostmi a zkušenostmi jsme schopni doporučit vám vhodný software i hardware, který pokryje vaše požadavky.

Prodej IT

Hardware a software dodáváme na základě individuální poptávky, a to přímo „na stůl“. Díky nadstandardním vztahům s dodavateli jsme schopni zajistit výhodné ceny i velmi rychlé dodání. S ohledem na vaše potřeby a požadavky vám navrhneme co nejvhodnější řešení a následně zajistíme i konfiguraci jednotlivých zařízení, včetně softwarů.

Helpdesk

Vaše starosti na naše hlavy! Řešit problémy je náplní naší práce – jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Nabízíme vám přístup do špičkového helpdesku (který využívá i společnost Apple), do kterého můžete veškeré otázky a požadavky zasílat přímo ze svého e-mailu na adresu helpdesk@orbitus.cz.

Naši technici vám ochotně pomohou s drobnými i komplikovanými problémy. Online pak můžete sledovat vámi zadané dotazy/požadavky a získat tak přehled o jejich stavu.

Potřebujete poradit?

IT obor je mimořádně komplexní, proto je nejlepší řešit vaše potřeby přímo s profesionály.

Pomůžeme vám!
Online helpdesk

Helpdesk
739 011 744

Orbitus Services s.r.o.
Václavské nám. 21
110 00 Praha 1

helpdesk@orbitus.cz

* Povinné položky

Our Facebook Page
Orbitus Logotype

Usnadňujeme vaše podnikání

Helpdesk
739 011 744

Pomůžeme vám!
Online helpdesk