Servisní smlouva

Přenechejte veškerou péči
o produkty značky Apple profesionálům, kteří je milují
a rozumí jim.

Ať už ve své firmě produkty značky Apple používáte běžně, anebo se na ně teprve chystáte přejít, servisní smlouva se společností Orbitus je pro vás tím pravým, a to zejména v případě, kdy se o chod hardware / software nechcete nebo nemáte čas sami starat – my se o vše postaráme za vás. Nabízíme vám Apple servis na špičkové úrovni. Rychlý, spolehlivý a individuálně sestavený na základě vašich požadavků a potřeb.

Začínáte a chcete začít rovnou s tím nejlepším?

Zajistíme pro vás vše od Mac počítačů, přes nastavení Mac serveru až po snadné sdílení firemních dat. Rádi šetříme čas svých klientů, a proto se vám v rámci servisní smlouvy postaráme nejen o sdílení dat mezi jednotlivými počítači, ale v případě vašeho zájmu i mezi firemními telefony a tablety pomocí integrace iPhonů / iPadů přes iCloud či přímo váš Mac server. Bezpečí vašich firemních dat je pro nás stejně důležité, jako by se jednalo o naše vlastní data – s naším servisem je tak zajištění pravidelného zálohování a archivace dat samozřejmostí.

Používáte Apple produkty běžně, ale jejich správa je nad vaše časové možnosti či odborné znalosti?

Pečlivě zhodnotíme vaši stávající situaci a navrhneme optimální řešení pro váš podnik.
Postaráme se vám o komplexní správu IT, od správy Mac serveru až po servis hardwaru.

Po celou dobu naší spolupráce jsme vám plně k dispozici!

Pravidelně kontrolujeme chod vašich technologií, staráme se o stavy licencí a záručních lhůt, a celkově pomáháme udávat vašemu IT ten správný směr. Dbáme také na to, abyste své technologie využívali co nejefektivněji – ať už jde o šikovné aplikace, vhodné návyky v práci s daty či užitečné klávesové zkratky. S námi vás technologie nezatěžují, ale naopak podporují vaše podnikání.

V případě nečekaného výpadku serveru či jakýchkoli jiných potíží jsme ihned připraveni vám pomoci – náš propracovaný helpdesk je vám neustále k dispozici. Záležitosti, které lze řešit online či telefonicky, řešíme tímto způsobem a šetříme tak váš čas i vaše peníze. Případy, kdy je nutná návštěva technika, vyřizujeme v co možná nejkratším čase (v Praze garantujeme reakci na váš požadavek do 2 hodin).

Jsme tu pro vás - kontaktujte nás

Tým specialistů Orbitus je připraven začít plnit vaše požadavky. Obraťte se na nás se svými IT starostmi - jsme tu od toho, abychom je vyřešili.

Poptávka po službách
Servisní smlouva

Reference

logo reference
logo reference
logo reference
logo reference
logo reference
Our Facebook Page
Orbitus Logotype

Usnadňujeme vaše podnikání

Helpdesk
739 011 744

Pomůžeme vám!
Online helpdesk

Poptávka po službách

Tato poptávka je nezávazná. Do jednoho pracovního dne od odeslání objednávky vás kontaktujeme a projednáme detaily. Děkujeme za váš zájem.

*povinné položky