Správa IT

Svěřte nám chod své výpočetní techniky a dál se bez obav věnujte vlastnímu podnikání.

Správu IT zajišťujeme zejména firmám využívajícím produkty značky Apple, na kterou se v rámci našich služeb specializujeme. Naše odbornost však u této značky zdaleka nekončí – poradíme si i tam, kde je produkty Apple třeba začlenit do dalších prostředí – různých operačních systémů, serverů či síťových prvků. Ať už tedy ve firmě používáte pouze Macy, anebo je kombinujete s jinými typy počítačů, s námi bude vaše podnikání snadnější – dáme Vašim technologiím směr, který Vás bude podporovat.

Používáte-li produkty značky Apple a preferujete co nejjednodušší řešení IT správy, doporučujeme vám zvážení servisní smlouvy, v rámci které se vám postaráme o komplexní správu IT celé společnosti, a to s garancí našich služeb – standardních i nadstandardních.

Jsme tu pro vás - kontaktujte nás

Tým specialistů Orbitus je připraven začít plnit vaše požadavky. Obraťte se na nás se svými IT starostmi - jsme tu od toho, abychom je vyřešili.

Poptávka po službách
Správa IT

Reference

logo reference
logo reference
logo reference
logo reference
logo reference
Our Facebook Page
Orbitus Logotype

Usnadňujeme vaše podnikání

Helpdesk
739 011 744

Pomůžeme vám!
Online helpdesk

Poptávka po službách

Tato poptávka je nezávazná. Do jednoho pracovního dne od odeslání objednávky vás kontaktujeme a projednáme detaily. Děkujeme za váš zájem.

*povinné položky