Správa Mac serverů

Správa Mac serverů je naší specialitou. Dlouhodobé zkušenosti a nadšení pro věc jsou pro vás zárukou vysoké odbornosti, které podpoříme našimi referencemi.

Mac servery jsou pro nás srdeční záležitostí – milujeme je a trávíme s nimi tolik času, že je známe nejen do posledního šroubku, ale hlavně poznáme, když potřebují naši péči. Kromě standardní správy serverů a potíží, které mohou nastat, se řídíme heslem, že vše nestandardní je pro nás výzvou. Svěřte svůj Mac server do naší péče a o nic dalšího se nebudete muset starat.

Výpadek vašeho Mac serveru – potřebujete rychlé řešení!

Ve společnosti Orbitus jsme ihned připraveni řešit vaše potíže. Kontaktuje nás a garantujeme, že nejpozději do dvou hodin budeme řešit zadaný problém. Kromě odhalení příčiny problému a jeho následného vyřešení jsme schopni zajistit vám v případě výpadku i zapůjčení náhradního zařízení, tak abychom omezili jakýkoli výpadek na minimum.

Jsme tu pro vás - kontaktujte nás

Tým specialistů Orbitus je připraven začít plnit vaše požadavky. Obraťte se na nás se svými IT starostmi - jsme tu od toho, abychom je vyřešili.

Poptávka po službách
Správa serverů MAC

Reference

logo reference
logo reference
logo reference
logo reference
logo reference
Our Facebook Page

Poptávka po službách

Tato poptávka je nezávazná. Do jednoho pracovního dne od odeslání objednávky vás kontaktujeme a projednáme detaily. Děkujeme za váš zájem.

*povinné položky

Orbitus Logotype

Usnadňujeme vaše podnikání

Helpdesk
739 011 744

Pomůžeme vám!
Online helpdesk